Cera tłusta i trądzikowa


Rezerwacja: tel. 91 829 66 66 lub kom. 888 601 900
Rezerwacja online: https://perlablanca.versum.com
rezerwacje online pierwsza wizyta - 20%

240 zł

 

ALOE VERA – REWITALIZACJA CERY TŁUSTEJ

 

Cera tłusta, mieszana w wieku dojrzałym stanowi dużyproblem w pielęgnacji polegający na trudności doborupreparatów o wielokierunkowym działaniu. Ograniczeniewydzielania łoju, zniwelowanie efektu błyszczenia się skóry,poprawa kolorytu, usprawnienie mikrokrążenia, a jednocześnie odżywienie i regeneracja oraz niwelowanie objawówstarzenia się skóry- to zadania jakie muszą spełniać kosmetykistosowane na cerę tłustą w wieku dojrzałym. Maska w płacie,która po zwilżeniu przyjmujekonsystencję jednolitego żelujest doskonale tolerowana przez skórę. Jednocześnie ekstraktaloesu wykazuje jednocześnie działanie antybakteryjne i przeciwzapalne oraz zwiększa syntezę kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

 

Wskazania do zabiegu:
• Skóra szara, źle ukrwiona
• Skóra tłusta, mieszana
• Skóra zanieczyszczona
• Skóra słabo nawilżona

 

 

140 zł

SKIN BALANCING – ZABIEG NORMALIZUJĄCY DLA SKÓR TŁUSTYCH – TRĄDZIKOWYCH

 

Zabieg został stworzony specjalnie do skóry zanieczyszczonej
z zaburzonymi funkcjami wydzielania sebum. Dzięki obecności w preparatach serii PSC substancji ASEBIOL i ekstraktu z kory drzewa Enanthia Chlorantha zostaje unormowane wydzielanie sebum niwelując jednocześnie efekt nadmiernego wysuszenia skóry. Wykorzystane w zabiegu ampułki Refiner zaliczane są do grupy kosmeceutyków, zawierają bowiem kompleks Ac.net®, działający przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie i grzybobójczo. Seria PSC prowadzi do normalizacji funkcjonowania i wyglądu tłustej skóry z problemami w każdym wieku. Poprawia się jej ogólny wygląd. Staje się oczyszczona i matowa.

Wskazania do zabiegu:
• Skóra zanieczyszczona
• Skóra w każdym wieku
• Skóra tłusta
• Skóra z rozszerzonymi porami

 

 

200 zł

 

GREEN ALGAE – ZABIEG SEA DELIGHT

 

Zabieg Green Algae to pielęgnacja oparta na działaniu alg zielonych, m.in. spiruliny i chlorelli. Dzięki zawartości szerokiego wachlarza składników o wysokiej aktywności biologicznej: protein, NNKT,witamin (B1, B2, B3, B6, B9,B12, C, D, E, A), minerałów (K, Na, Cr, Cu,Fe, Mg, Mn, F, Se, Na, Zn) oraz ważnych dla metabolizmu lipidów naskórka kwasów WNKT i aminokwasów odgrywają ważną rolę powstawaniu elastyny i włókien kolagenowych. Stąd jej częste wykorzystanie w kosmetykach anti-age i o działaniu ujędrniającym. Alga zielona to również doskonała propozycja dla skór z problemem trądziku wieku dojrzałego. Dzięki zawartości ekstraktu z zielonej herbaty działa detoksykująco i oczyszczająco, dlatego zabieg Green Algae jest świetnie tolerowany przez osoby z cerą tłustą, mieszaną, które chcą wprowadzić również pielęgnacje przeciwstarzeniową. Makijaż wykonany bezpośrednio po zabiegu przez długi czas pozostaje na skórze.

 

Wskazania do zabiegu:
• Skóra ze skłonnością do zanieczyszczeń i trądziku
• Skóra niedotleniona i wymagająca detoksu
• Skóra z podrażnieniami
• Skóra z obrzękami
• Skóra wymagająca intensywnego odżywienia

 

 

160 zł

 

ANTI ADULT ACNE – ZABIEG DLA SKÓRY Z PROBLEMEM TRĄDZIKU WIEKU DOJRZAŁEGO

 

Najnowsze badania amerykańskich lekarzy wykazały, że trądziknie dotyczy tylko nastolatków, ale coraz częściej zmagają się z nimkobiety między 30-50 r.ż. Nie do końca sprecyzowane przyczynytego zjawiska upatruje się w zaburzeniach hormonalnych lubnieprawidłowym stylu życia. Niemniej jednak skóra taka jestkłopotliwa w pielęgnacji, bowiem najczęściej spotykane produktydo pielęgnacji skóry tłustej z problemem trądziku dedykowanesą młodym - nastoletnim osobom. Kobieta w wieku dojrzałym zproblemem trądziku i tłustej cery powinna do pielęgnacji włączyć również produkty skierowane na opóźnienie procesu starzenia, poprawę jędrności, odżywienie, nawilżenie i  egenerację.

 

Wskazania do zabiegu:
• Skóra tłusta, łojotokowa w dojrzałym wieku
• Skóra ze zmianami zapalnymi

 

 

210 zł

 

ANTI ACNE – ZABIEG REDUKUJĄCY ZMIANY TRĄDZIKOWE

 

Trudność pielegnacji cery tłustej i łojotokowej potęguje nawrotowy charakter powstawania zmian trądzikowych w efekcie wtórnych zakażeń bakteryjnych. Redukcja stanów zapalnych i profilaktyka zmian ropnych są niezwykle ważne w codziennej dbałości o cerę, ale niezbędne również podczas zabiegów kosmetycznych. Wykorzystany podczas zabiegu Ac.Net™ hamuje aktywność enzymu 5-α-reduktazy, w wyniku czego zostaje obniżony poziom dihydrotestosteronu DHT odpowiedzialnego za stymulację gruczołów łojowych do wydzielania łoju. Ponadto posiada on właściwości przeciwzapalne i przeciwgrzybiczne, które to w głównej mierze przyczyniają się do rozwoju zmian trądzikowych.

 

Wskazania do zabiegu:
• Skóra tłusta, łojotokowa w każdym wieku
• Skóra ze zmianami zapalnymi
• Skóra ze skłonnością do trądziku