Oferta


Na tej stronie znajdziecie Państwo najskuteczniejsze zabiegi wykonywane w naszym gabinecie za pomocą urzadzeń wykorzystywanych w ofercie zabiegów kosmetologicznych.

Laser QMEDIN 350 zł

 

PEELING WĘGLOWY (OCZYSZCZENIE, ZWĘŻENIE PORÓW, UJEDNOLICENIE KOLORYTU SKÓRY, ZMNIEJSZENIE WYDZIELANIA SEBUM, STYMULACJA PRODUKCJI KOLAGENU)

 

Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności skóry, zagłębienia, pory i absorbują energię światła laserowego. Rezultat to oczyszczone i zwężone pory skóry, zmniejszenie stanów zapalnych, ujednolicony koloryt, stymulacja produkcji kolagenu, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

 

 

ZABIEG LIFTINGUJACY HIFU OD 300 ZŁ

 

Skutkiem uszkodzenia komórek jest natychmiastowe zagęszczenie tkanki i pobudzenie organizmu – w reakcji obronnej – do naturalnych procesów regeneracji, gojenia i odbudowy uszkodzonej zabiegiem struktury.

Zabieg HIFU uznawany jest za jeden ze skuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Technologia ta wykorzystuje wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu, stosowana jest m.in. w leczeniu raka prostaty. W medycynie estetycznej HIFU pełni rolę bezinwazyjnego liftingu twarzy lub ciała. HIFU to fala akustyczna o wysokiej częstotliwości, powodująca ruch komórek w tkankach. Fala ma ograniczony zasięg i może kumulować się na różnej głębokości tkanki – w medycynie estetycznej używane są trzy głębokości – 1.5, 3.0 i 4.5 mm. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków sięgając określonej głębokości powoduje ruch i tarcie komórek generujące ciepło, co w efekcie prowadzi do mikro poparzeń wewnątrz tkanki – mają one średnicę od 0.5 do 1 mm. Powierzchnia skóry pozostaje nietknięta, za to pod spodem zachodzą intensywne procesy odbudowy i regeneracji stymulowane przez uszkodzenia.

 

 

 

NOŻYCZKI LIFTINGUJĄCE 150 ZŁ

 

Dzięki aktywacji procesów odnowy komórkowej zabieg gwarantuje 100% skuteczność i widoczne rezultaty już po pierwszym zastosowaniu. NOŻYCZKI LIFTINGUJĄCE® to zabieg oparty o to, co daje nam natura, dlatego możesz mieć gwarancję jego wyjątkowego bezpieczeństwa.

 

Zabieg wykorzystuje rewolucyjne działanie bioliftingu uzyskanego za pomocą zastosowania aż 6 skutecznych rodzajów bioprądów:
EMS – który wzmacnia osłabione mięśnie i pomaga odbudować ich masę, a także pobudza krążenie krwi dając efekt liftingujący.
BIO-MIKROPRĄDÓW – które działają intensywnie regeneracyjnie, aktywując metabolizm komórkowy i nadając skórze elastyczność.
MIKROPRĄDÓW – które przywracają równowagę bioelektryczną uszkodzonych komórek oraz stymulują wytwarzanie ATP oraz kolagenu i elastyny – naturalnego budulca skóry; dzięki mikroprądom działanie liftingowe jest długotrwałe i efektywne.
PRĄDU BIOSTYMULUJĄCEGO –który polepsza metabolizm w tkance mięśniowej oraz podnosi ukrwienie skóry w miejscu działania – idealnie nadaje się dla skóry wrażliwej.
PRĄDÓW TENS – które stymulują pracę mięśni, regenerują skórę i tkankę mięśniową, polepszając ich jędrność i napięcie.
PRĄDU GALWANICZNEGO (+) oraz (-)– który polepsza penetrację aktywnych składników.

 

 

 

RF BIPOLAR 200 ZŁ

Fale radiowe oddziałują na tkanki powierzchowne oraz docierają do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów) w których zawarte są trójglicerydy.

Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy. Ogrzanie podczas zabiegu komórek tłuszczowych prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i wydzielenie płynnego tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych. Tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej a potem przedostaje do układu krwionośnego i limfatycznego, jest trawiony przez wątrobę i wydalany przez nerki i system trawienny. Zabieg falami radiowymi poleca się w celu redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, eliminacji cellulitu, ujędrnienia zwiotczałej skóry.Zabieg doskonały po ciąży, podczas diet, ponieważ doskonale obkurcza skórę, ujędrnia ją.W połączeniu z mikrodermabrazją diamentową świetnie sprawdza się w przypadku usuwania rozstępów (stymulacja nowego kolagenu).

 

 

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA 150 ZŁ

 

Skuteczny zabieg wyszczuplający i modelujący poszczególne partie ciała.

Liposukcja kawitacyjna jest zabiegiem odbywającym się bez ingerencji skalpela. Operacja uważana jest nie tylko za bezpieczną dla pacjenta, ale i niezwykle skuteczną. Polega na zastosowaniu nieinwazyjnych fal ultradźwiękowych do usunięcia nadmiaru komórek tłuszczowych. Jest to efektywna metoda pozwalająca na wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. W poszczególnych partiach ciała błony komórek tłuszczowych poddawane są procesowi niszczenia, co nie powoduje jednak jakichkolwiek uszkodzeń w obrębie tkanki łącznej, naczyń krwionośnych, czy nerwów.

 

 

BIOELEKTROPEELING 150 zł

Innowacyjna metoda głębokiego złuszczania, stanowi alternatywę do chemicznych, mechanicznych i laserowych peelingów, posiadających przeciwwskazania i efekty uboczne.

BEP poprzez mikroabrazję elektryczną stymuluje rozbicie słabych połączeń międzykomórkowych w naskórku. Rozbijając te połączenia eksfoliacja następuje warstwa po warstwie i jest jednolita. BEP nie uszkadza skóry, nie wywołuje stanów zapalnych oraz podrażnień. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie działanie rewitalizujace. Pod wpływem energii termicznej BEP następuje proces aktywacji komórek i regeneracja skóry.

 

Metoda zapewnia:

  • skuteczną eksfoliację,
  • Lifting i wyraźną poprawę owalu twarzy,
  • spłycanie zmarszczek,
  • leczenie trądziku,
  • spłycanie blizn potrądzikowych i rozstępów,
  • ujędrnianie biustu,
  • redukcję zaczerwienień blizn,
  • odmładzanie dłoni.