Zabiegi polecane


HIFU bezoperacyjny lifting od 300 zł
HIFU
HIFU

 

 

Zabieg HIFU poprzez swoje właściwości jest coraz częściej wybieranym zabiegiem estetycznym poprawiającym wygląd skóry.

 

Początkowo metodą tą leczono takie dolegliwości, jak rak prostaty, pęcherza moczowego czy nerek, ale z czasem zagościła również w salonach piękności. Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny. Kiedy warto więc zdecydować się na HIFU? Kto może skorzystać z zabiegu, a kto powinien z niego zrezygnować?
HIFU (ang. High Intensity Focused Ultrasound) polega na stymulacji skóry za pomocą ultradźwięków o wysokiej częstotliwości generowanych przez specjalnie do tego celu zaprojektowane urządzenie. Poprzez odpowiednie ustawienie można uzyskać wnikanie fal dźwiękowych do skóry na różną głębokość - od 1.5 mm do 4.5 mm. Regeneracja odbywa się tutaj poprzez mikrouszkodzenia tkanek wywołane działaniem ultradźwięków - komórki skóry ulegają uszkodzeniom w procesie termoablacji wywołanej poprzez lokalnie podwyższoną temperaturę. Ze względu na precyzyjnie ustawioną głębokość penetracji wierzchnie warstwy skóry pozostają nietknięte.
Zabieg z wykorzystaniem skupionej wiązki fal dźwiękowych był pierwotnie przeznaczony jedynie do celów medycznych. Za pomocą HIFU leczyć można różne nowotwory oraz m.in. chorobę Parkinsona. Jako zabieg kosmetyczny świetnie sprawdza się do liftingu twarzy, ujędrniania skóry, redukcji zmarszczek czy zmniejszenia widoczności rozszerzonych porów.


HIFU - wskazania
Z zabiegu HIFU skorzystać mogą wszyscy, którzy nie są zadowoleni z jędrności swojej skóry oraz w przypadku pojawienia się pierwszych oznak starzenia. Wskazaniami do zabiegu z wykorzystaniem ultradźwięków są także: zmniejszenie prawdopodobieństwa utraty jędrności skóry podczas odchudzania, wiotkość skóry po przebytej ciąży lub po nagłej utracie masy ciała, lifting twarzy i dekoltu, a także wiotka skóra na udach, piersiach czy pośladkach. Warto również wspomnieć, że ultradźwięki pozytywnie wpływają na redukcję rozszerzonych porów oraz wyostrzają kontur twarzy.

Skin Shuter 250 zł

Mezoterapia bezigłowa Skinshooter - Liftingng bez skalpela

 

Skinshooter to nr 1 w Polsce jako najefektywniejsza bezinwazyjna metoda transportu cennych koktajli w głąb skóry. Udostępniony na rynku po wielu latach badań nad jego efektywnością. Wykorzystuje 3 rodzaje technologii:
- elektroporację - rozszczelnienie błony komórkowej,
- elektrostymulację - pobudzenie mięśni,
- elektroosmozę - dogłębne wchłanianie składników aktywnych.

 

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizacja, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek. Urządzenie napina i wygładza skórę dając natychmiastowy efekt liftingu.
Pod wpływem działania urządzenia w skórze otwierają się niewielkie kanaliki, przez które substancje czynne mogą przedostać się do głębszych warstw skóry. W trakcie zabiegu możemy wtłoczyć w skórę aż 6 ml wysoko skoncentrowanych składników aktywnych zamkniętych w postaci serum.

 

Efekty zabiegu:
- dogłębne nawilżenie i dotlenienie skóry,
- wyraźne jej rozświetlenie,
- likwidacja obrzęków i zasinień pod oczami,
- spłycenie drobnych zmarszczek i bruzd,
- poprawa gęstości i elastyczności skóry,
- poprawa owalu twarzy.

 

 

EISZELE komórki macierzyste 690 zł
Hotel Harman
Hotel Harman

EISZELE komórki macierzyste

 

Możliwości komórek macierzystych to nie tylko przyszłość medycyny – wyznaczają one również zupełnie nowe kierunki dla kosmetologii. Zastosowanie ich stanowi sposób na pobudzenie skóry do samonaprawy i odmłodzenia, usunięcia problemów trądziku zwykłego i różowatego oraz egzemy, nadpobudliwości i przesuszenia. Zapobiegają one również przetłuszczaniu się skóry.

 

INNOWACYJNY ZABIEG OPARTY NA UNIKALNEJ FORMULE SKŁADNIKÓW!
EISZELLE to doskonała broń w walce z defektami i problemami starzenia się skóry. Naturalne czyn- niki wzrostowe, cytokiny przeciwzapalne i szereg innych substancji czynnych pochodzących z natural- nego źródła pobudzą skórę do samonaprawy i rewi- talizacji a uśpione komórki macierzyste skóry zosta- ną pobudzone do reprodukcji i aktywnego działania! EISZELLE TREATMENT to możliwość wykonania róż- nych terapii dobranych do określonego typu skóry i jej problemów. Zabieg ten przyczyni się do inteli- gentnej samonaprawy, regeneracji oraz odmłodze- nia przy wykorzystaniu naturalnych możliwości wła- snych komórek macierzystych.
Kombinacja naturalnych czynników pozyskiwanych z tkanek wraz z kolagenem, witaminą C i chlorkiem wapnia uruchomi czynności naprawcze odpowied- nie do problemów, dając gwarancję natychmiasto- wych efektów.
Stopniowo, dzień po dniu pobudzona naturalnie skó- ra, w sposób nieinwazyjny:
• wyrówna i odnowi naskórek,
• zlikwiduje grudki i krostki,
• uporządkuje pracę gruczołów dając prawidłowe nawilżenie i natłuszczenie skóry twarzy,
• spłyci i rozjaśni blizny potrądzikowe i rozstępy,

• poprawi napięcie skóry i kontury twarzy,
• uporządkuje stan naczyń krwionośnych
i limfatycznych,
• zlikwiduje rumień i suchość naskórka,
• spłyci zmarszczki,
dzięki sile naturalnych, bezpiecznych i inteligentnych substancji aktywnych.

 

 

Zabieg dla cer wymagających intensy- wnej terapii przeciwzmarszczkowej po 50 r.ż., polecany do terapii zmian i blizn potrądzikowych oraz rozstępów
Nr 609

 

– pobudzenie procesów naprawczych skóry; – odnowa strukturalna skóry;
– napięcie konturów twarzy;
– spłycenie zmarszczek i bruzd;
– detoksykacja;
– nawilżenie;
– złagodzenie stanów zapalnych;

 


– przywrócenie równowagi biologicznej skóry;

 

320 zł

 

BLACK GOLD – KAWIOROWY ZABIEG INTENSYWNIE REGENERUJĄCY

Ekskluzywny zabieg wykorzystuje wszystkie zalety kawioru, aby za- pobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry. Wysoko skoncentro- wane substancje odżywcze, m.in. białko, aminokwasy, witaminy A, E, B12, B3 oraz jod, miedź, żelazo i fosfor mają swoje źródło w kawio- rze zwanym„czarnym złotem”. Bogactwo substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry uwalniane jest podczas zabiegu bezpośrednio do naskórka. Dostarczenie energii, wsparcie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz wzmocnienie ścian komórek naskórka przynosi widoczne efekty w postaci napiętej, gładkiej, nawilżonej oraz głęboko odżywionej skóry.

 

Wskazania do zabiegu:
• Każdy typ skóry
• Skóra zniszczona
• Skóra pozbawiona witalności
• Skóra wymagająca odżywienia
• Profilaktyka przeciwstarzeniowa